Jak zesměšnit lyžaře 2

28. ledna 2015 v 16:27 | Natálie
První polovina dne byla příjemná. Odpoledne jsme však začali zkoušet carving a vůbec mi to nešlo. To jsem si z toho zatím nic nedělala a bylo mi to jedno. Předpokládala jsem totiž, že zachvíli budeme zkoušet jiné styly. Druhý den nás náš vedoucí opět informoval o průběhu dne: CARVING, CARVING, CARVING A CARVING. Začali jsme s mnohem složitějšími cviky a odpoledne jsme zkončili u ježdění na jedné lyži. To mi už bylo do pláče. Ne, prostě mi to nešlo a po každém smýknutí se na mě vedoucí přísně podíval. To byla zkouška pro mou psychiku.
Na chatě jsem také zjistila, že jsou některé profesorky až příliš sympatické. Naše bývalá tělocvikářka, která se jevila vždy nekompromisně a nesympaticky se na nás celý večer usmívala. Mile nás zdravila a celá zářila. Zajímavé.
V úterý polovina třídy navštívila městečko, v němž jsme byli ubytovaní.

Ve středu vyrazilo 28 spolužáků (včetně mě) na 20-tikilometrovou běžkovací tůru. První část byla poklidná. Bohužel jsem s sebou měla jen studenou vodu a pár sušenek, takže mi z hladu začalo být špatně. Ale na hotel nakonec dojeli všichni. Měli jsme toho popravdě po krk, ale nikdo to nechtěl přiznat a tvářili jsme se hrdinsky.
Ve čtvrtek jsem byla naplněna radostí z toho, že už zítra odjedeme. Odpoledne pak všechny skupiny sjeli slalom.
PÁTEK-ODJEZD. Moje kamarádka obsadila jako první sedadla ve předu. To, aby mi nebylo špatně. Ale stejně jsem se cítila hrozně i tak. Když jsem přijela domů, sesypala jsem se na postel a vylezla jsem až v pět hodin odpoledne.

Závěr: Jednoznačně zklamání. Měla jsem toho dost a odmítli mě přeřadit do jiné skupiny. Proto jsem zaťala zuby a vydržela to v první skupině. Čekala jsem, že bude náš vedoucí milejší, když nám to nepůjde, nebude ztrácet hlavu. Mýlila jsem se.

Aby to neznělo tak hrozně: Samozřejmě, nebylo to až tak ponižující. Hráli jsme seznamovací hry a jiné.
Na lyžák však nikdy nezapomenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama