Jak pobouřit profesora

18. prosince 2014 v 13:45 | Natálie |  Deníček
Je tu první článek a s ním situace ze včerejšího dne.

Včera se mé spolužačce stala komická příhoda, o které jsem řekla jen mé starší sestře, která na obědě málem smíchy spadla z rozviklané židle. Ale to už odpočuji. Přeji příjemnou zábavu. :D
Moje spolužačka Nina, velmi oblíbená, nepříliš svědomitá a afektovaná žákyně gymnázia, se přátelí s několika chlapci z naší třídy a se dvěma dívkami. Tvoří takovou vyšší sortu vrstvu, do které se chce probít více spolužáků. (Já vím, že to zní podivně, ale opravdu nevím, jak bych to jejich seskupení měla nazvat).
Protože je předvánoční čas, do školy přinesla několik perníčků. Jako obvykle jí všichni začali podlézat tím způsobem, že jí brali cukroví. Martin, který je mi z nich asi nejméně sympatický, Nině ukradl poslední kousek (vyznívá to hodně dětinsky, ale situace byla taková). Doběhl do šatny, kde měl dozor náš profesor na český jazyk a nabídl mu cukrovinku. Ten samozřejmě neodmítl. Perník mu už spočíval na dlani, když se znenadání do chodby vřítila Nina a vytrhla cukroví ze spáru profesorovy ruky. Samozřejmě odběhla pryč.
Možná Vám to nepřijde vtipné. Nakonec, neznáte našeho profesora Maška.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama